Barbecook E-Carlo - Elektrische tafelbarbecue - RoodBarbecook E-Carlo - Elektrische tafelbarbecue - Rood
€ 152

Barbecook

€ 152
Incl. BTW

Prijzen vergelijken

Vandaag bijgewerkt · 1 winkel
Beste prijs bij bol.com€ 152
Bekijk bij bol.com

Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis

Je koopt dit product bij bol.com. Levering, betaling, retour en garantie regel je met die winkel.

Laagste prijs afgelopen 30 dagen: € 152

📈 We volgen deze prijs sinds 23 oktober

Prijzen worden dagelijks bijgewerkt. De prijs en voorwaarden bij de winkel zijn leidend.

Deze pagina bevat affiliate-links. Koop je via zo’n link, dan ontvangen wij een kleine commissie – voor jou verandert er niets aan de prijs. Wij verkopen zelf geen producten.

  • Onafhankelijk advieswe verkopen zelf niets
  • Actuele prijzenvan betrouwbare winkels
  • Kopen bij de winkelmet hun garantie & retour

Product informatie

Barbecook E-Carlo - Elektrische tafelbarbecue - Rood

Barbecook E-Carlo - Elektrische tafelbarbecue - Rood is een elektrische barbecue van Barbecook. Volgens de specificaties: kookoppervlak 38.5 cm x 38.5 cm, afmetingen (l x b x h) 42.5 x 33 x 15.5 cm, gewicht 4.71 kg, kleur Rood.

Eigenschappen Barbecook E-Carlo - Elektrische tafelbarbecue - Rood

Kookoppervlak: 38.5 cm x 38.5 cm
Afmetingen (l x b x h): 42.5 x 33 x 15.5 cm
Gewicht: 4.71 kg
Kleur: Rood
Materiaal: RVS, Staal
Fabrieksgarantie: 2 jaar
Met: hoes

In het kort
  • Onderhoudsarm roestvrijstalen frame
  • 2 jaar garantie
  • Afmeting kookoppervlak: 38.5 cm x 38.5 cm

Specificaties 31

Afmeting kookoppervlak38.5 cm x 38.5 cm
Afmetingen42.5 x 33 x 15.5 cm
BrandstofElektrisch
Breedte grilloppervlak38.50 cm
Breedte33 cm
Garantie2 jaar
Geschikt voor aantal hamburgers4
Geschikt voor locatieBalkon, Onderweg, Op tafel
Gewicht4.71 kg
Hoogte15.5 cm
Inclusief dekselNee
Inclusief hoesJa
Inclusief luchtroosterNee
Inclusief onderstelNee
Inclusief slangNee
Inclusief thermometerNee
Inclusief verwijderbare asladeNee
Inclusief wielenNee
IndicatielampjeNee
KleurRood
Lengte grilloppervlak38.50 cm
Lengte42.5 cm
MateriaalRVS, Staal
Met drukregelaarNee
Met handgreep / handgrepenNee
Met zijbranderNee
Met zijtafelNee
TimerNee
Type barbecueElektrische barbecue
Verwarming tijd5 minuten
Vet collectorJa

Kopen via een partnerwinkel

Boender Outdoor verkoopt zelf geen producten. Je koopt bij de winkel waar we naar linken; levering, betaling, retour en garantie regel je met die winkel.

Zo werkt het

Vraag over dit product?

We helpen je graag kiezen. Voor bestellingen neem je contact op met de winkel.

Stuur een e-mail

Reviews

★★★★★Nog geen reviews – deel als eerste je ervaring

Reviews worden vóór plaatsing nagekeken; we controleren niet of de schrijver het product heeft gekocht.

Veelgestelde vragen

Staat je vraag er niet tussen? We helpen je graag kiezen.

✉ Stel je vraagOf probeer de keuzehulp →
Welke soort barbecue past bij mij?

Een kamado houdt warmte lang vast en is geschikt voor grillen, roken en pizza bakken. Een gasbarbecue is snel heet en makkelijk regelbaar, een houtskoolbarbecue geeft de meeste smaak.

Hoe onderhoud ik mijn barbecue?

Brand het rooster na gebruik schoon en borstel het af. Haal regelmatig de as weg en dek de barbecue af met een hoes als hij buiten staat.

Welke garantie krijg ik op dit product?

Je koopt bij de winkel waar we naar linken; daar geldt de wettelijke garantie. Veel merken geven daarnaast een ruimere fabrieksgarantie op frame en kussens. De exacte voorwaarden vind je bij de winkel. Zo werkt Boender Outdoor