Everdure Furnace - Gasbarbecue - BlauwEverdure Furnace - Gasbarbecue - Blauw
€ 699

€ 699
Incl. BTW

Prijzen vergelijken

Vandaag bijgewerkt · 1 winkel
Beste prijs bij bol.com€ 699
Bekijk bij bol.com

Uiterlijk 27 oktober in huis

Je koopt dit product bij bol.com. Levering, betaling, retour en garantie regel je met die winkel.

Laagste prijs sinds 23 oktober: € 699

📈 We volgen deze prijs sinds 23 oktober

Prijzen worden dagelijks bijgewerkt. De prijs en voorwaarden bij de winkel zijn leidend.

Deze pagina bevat affiliate-links. Koop je via zo’n link, dan ontvangen wij een kleine commissie – voor jou verandert er niets aan de prijs. Wij verkopen zelf geen producten.

  • Onafhankelijk advieswe verkopen zelf niets
  • Actuele prijzenvan betrouwbare winkels
  • Kopen bij de winkelmet hun garantie & retour

Product informatie

Everdure Furnace - Gasbarbecue - Blauw

Everdure Furnace - Gasbarbecue - Blauw is een gasbarbecue van Everdure. Volgens de specificaties: kookoppervlak 73 cm x 41 cm, aantal branders 3, afmetingen (l x b x h) 131.2 x 74.3 x 106.7 cm, gewicht 3.84 kg.

Eigenschappen Everdure Furnace - Gasbarbecue - Blauw

Kookoppervlak: 73 cm x 41 cm
Aantal branders: 3
Afmetingen (l x b x h): 131.2 x 74.3 x 106.7 cm
Gewicht: 3.84 kg
Kleur: Blauw
Materiaal: Aluminium
Fabrieksgarantie: 1 jaar
Met: deksel, thermometer, wielen, uitneembare aslade, zijtafel, onderstel

In het kort
  • Onderhoudsarm aluminium frame
  • Lichtgewicht en stevig
  • Voorzien van poedercoating
  • 1 jaar garantie

Specificaties 34

Aantal branders3
Aanvullende functiesSnelle ontsteking
Afmeting kookoppervlak73 cm x 41 cm
Afmetingen131.2 x 74.3 x 106.7 cm
BrandstofGas
Breedte grilloppervlak41 cm
Breedte74.3 cm
Garantie1 jaar
Geschikt voor aantal hamburgers15
Geschikt voor locatieTuin
Gewicht3.84 kg
Hoogte106.7 cm
Inclusief dekselJa
Inclusief hoesNee
Inclusief luchtroosterNee
Inclusief onderstelJa
Inclusief slangNee
Inclusief thermometerJa
Inclusief verwijderbare asladeJa
Inclusief wielenJa
IndicatielampjeNee
KleurBlauw
Lengte grilloppervlak73 cm
Lengte131.2 cm
MateriaalAluminium
Met drukregelaarNee
Met handgreep / handgrepenJa
Met zijbranderNee
Met zijtafelJa
TimerNee
Type barbecueGasbarbecue
TypeOpen grillbarbecue
Verwarming tijd5 minuten
Vet collectorJa

Kopen via een partnerwinkel

Boender Outdoor verkoopt zelf geen producten. Je koopt bij de winkel waar we naar linken; levering, betaling, retour en garantie regel je met die winkel.

Zo werkt het

Vraag over dit product?

We helpen je graag kiezen. Voor bestellingen neem je contact op met de winkel.

Stuur een e-mail

Reviews

★★★★★Nog geen reviews – deel als eerste je ervaring

Reviews worden vóór plaatsing nagekeken; we controleren niet of de schrijver het product heeft gekocht.

Veelgestelde vragen

Staat je vraag er niet tussen? We helpen je graag kiezen.

✉ Stel je vraagOf probeer de keuzehulp →
Welke soort barbecue past bij mij?

Een kamado houdt warmte lang vast en is geschikt voor grillen, roken en pizza bakken. Een gasbarbecue is snel heet en makkelijk regelbaar, een houtskoolbarbecue geeft de meeste smaak.

Hoe onderhoud ik mijn barbecue?

Brand het rooster na gebruik schoon en borstel het af. Haal regelmatig de as weg en dek de barbecue af met een hoes als hij buiten staat.

Roest aluminium tuinmeubelen?

Nee, aluminium roest niet. Het materiaal kan licht oxideren, maar dit beschadigt het oppervlak niet en tast de stevigheid nooit aan. Aluminium tuinmeubelen gaan hierdoor jarenlang mee. Lees meer over aluminium en roest

Hoe onderhoud ik aluminium tuinmeubelen?

Aluminium is vrijwel onderhoudsvriendelijk. Reinig de meubelen met een vochtige doek en mild zeepsop, spoel af met schoon water en laat drogen. Gebruik geen schuurmiddelen of harde borstels. Bekijk onze onderhoudstips voor aluminium

Kan ik aluminium tuinmeubelen het hele jaar buiten laten staan?

Ja, aluminium is volledig weerbestendig en kan prima buiten staan. Een beschermhoes in de winter verlengt de levensduur van zowel het frame als de kussens aanzienlijk. Welke tuinmeubelen zijn weerbestendig?

Welke garantie krijg ik op dit product?

Je koopt bij de winkel waar we naar linken; daar geldt de wettelijke garantie. Veel merken geven daarnaast een ruimere fabrieksgarantie op frame en kussens. De exacte voorwaarden vind je bij de winkel. Zo werkt Boender Outdoor