The Bastard Mediterranean Gold - BBQ Rub - Barbecue KruidenThe Bastard Mediterranean Gold - BBQ Rub - Barbecue Kruiden
€ 24,49

€ 24,49
Incl. BTW

Prijzen vergelijken

Vandaag bijgewerkt · 1 winkel
Beste prijs bij bol.com€ 24,49
Bekijk bij bol.com

Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis

Je koopt dit product bij bol.com. Levering, betaling, retour en garantie regel je met die winkel.

Laagste prijs sinds 23 oktober: € 22,08

Prijsverloop▲ 9% t.o.v. 9 dagen geleden
€ 25€ 23€ 22LaagsteHoogste23 oktVandaag
zo 1 november€ 24,49bij bol.comzelfde als nu
Gemeten bij:bol.com
Laagste: € 22,08Hoogste: € 24,49

Prijzen worden dagelijks bijgewerkt. De prijs en voorwaarden bij de winkel zijn leidend.

Deze pagina bevat affiliate-links. Koop je via zo’n link, dan ontvangen wij een kleine commissie – voor jou verandert er niets aan de prijs. Wij verkopen zelf geen producten. Als Amazon-partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.

  • Onafhankelijk advieswe verkopen zelf niets
  • Actuele prijzenvan betrouwbare winkels
  • Kopen bij de winkelmet hun garantie & retour

Product informatie

The Bastard Mediterranean Gold - BBQ Rub - Barbecue Kruiden

Met deze rub krijg je een frisse, kruidige Mediterrane smaak op vis en licht vlees. De mix combineert zwarte en witte peper, koriander, peterselie, selderijzaad, lavasblad en knoflook met rode paprika en ui. Een vleugje kurkuma geeft het mengsel zijn goudkleurige uiterlijk.

  • Gewicht 200 g in een verpakking van 1 stuk
  • Zeezout, kruiden en specerijen, aangevuld met groenten zoals knoflook, rode paprika en ui
  • Curcumine uit kurkuma voor de gouden kleur
  • Koolzaadolie, voedingszuur E330 en antiklontermiddel E551
  • Energie 253 kcal (1066 kJ), eiwitten 8.7 g, koolhydraten 41.1 g waarvan suikers 5.3 g

Geschikt voor: vis zoals tonijn en zalm, en licht vlees zoals gevogelte.

Eigenschappen The Bastard Mediterranean Gold - BBQ Rub - Barbecue Kruiden

Gewicht: 200 g

In het kort
  • - enkelvoudig onverzadigde vetzuren: 2.9 g
  • - meervoudig onverzadigde vetzuren: 2.9 g
  • - suikers: 5.3 g

Specificaties 23

- enkelvoudig onverzadigde vetzuren2.9 g
- meervoudig onverzadigde vetzuren2.9 g
- suikers5.3 g
- verzadigde vetzuren0.6 g
Aantal artikelen in verpakking1 stuk(s)
AllergenenSelderij, Glutenbevattende granen
Bijzondere BewaarvoorschriftenDroog, donker en rechtopstaand
BreekbaarNee
Child GTIN8720365852473
DieetvoorkeurNiet van toepassing
Eiwitten8.7 g
Energie (Kcal)253 kcal
Energie (kJ)1066 kJ
Gewicht200 g
Inhoud per eenheid300 g
Inhoud200 g
KeukenHollands
Koolhydraten, waarvan41.1 g
Land van oorsprongNederland
Type SausVleessaus, Snacksaus
Type snacksausBBQ saus
VloeibaarNee
Zout22.6 g

Kopen via een partnerwinkel

Boender Outdoor verkoopt zelf geen producten. Je koopt bij de winkel waar we naar linken; levering, betaling, retour en garantie regel je met die winkel.

Zo werkt het

Vraag over dit product?

We helpen je graag kiezen. Voor bestellingen neem je contact op met de winkel.

Stuur een e-mail

Reviews

★★★★★Nog geen reviews – deel als eerste je ervaring

Reviews worden vóór plaatsing nagekeken; we controleren niet of de schrijver het product heeft gekocht.

Veelgestelde vragen

Staat je vraag er niet tussen? We helpen je graag kiezen.

✉ Stel je vraagOf probeer de keuzehulp →
Welke garantie krijg ik op dit product?

Je koopt bij de winkel waar we naar linken; daar geldt de wettelijke garantie. Veel merken geven daarnaast een ruimere fabrieksgarantie. De exacte voorwaarden vind je bij de winkel. Zo werkt Boender Outdoor